Trzeci Bieg Talusa

W najbliższy piątek, tj. 08-03-2024 o godzinie 22:00 zapraszamy do udziału w zmaganiach o miano najszybszego i najsprytniejszego.

Ziemie Nelderim odwiedzi od wieków nie widziany Arcymag Talus, który zaprojektował specjalną arenę, na której można się ścigać, rozwiązując po drodze niewielkie łamigłówki.

Zapisy odbędą się na miejscu – aby wziąć udział w biegu należy wnieść wpisowe 1000 sztuk złota u organizatora.

ZASADY BIEGU:

  1. Postacie przychodzą ubrane wyłącznie w ubrania bez propsów i z pustymi plecakami (jeśli posiadasz księgi questowe, to mogą oczywiście one tam zostać, ale reszta przedmiotów powinna być w banku) – na miejscu będzie dostępny bankier u którego można przechować zbędne przedmioty.
  2. Zakazuje się używania wierzchowców czy innych przywołańców.
  3. Obowiązuje bieg w postaci wyłącznie ludzkiej (żadne transformacje – nawet wampir – nie będą dopuszczone, a stosowanie ich podczas biegu dyskwalifikuje uczestnika).
  4. Zakazuje się ukrywania pod każdą postacią.
  5. Zakazuje się atakowania uczestników biegu oraz kradzieży.

NAGRODY:

  1. Za najszybsze przebycie toru w zgodzie z zasadami przewidziano trzy nagrody główne (za pierwsze, drugie i trzecie miejsce) -> Szarfy z propsami na 6 miesięcy (za pierwsze miejsce najlepsza, za drugie trochę gorsza i za trzecie najgorsza z tych 3).
  2. Za udział w biegu i ukończenie go najdalej w 30 minut od rozpoczęcie przewidziano nagrody dla każdego uczestnika. -> Szarfy z propsami na 6 miesięcy (gorsze od tych za pierwsze 3 miejsca).
  3. Dla najlepiej ubranego biegacza (decyduje organizator) przewidziano nagrodę specjalną (nagroda subiektywna). Nagrodę może odebrać również osoba, która zajęła miejsce na podium.

Portale na arenę (z Tasandory, Garlan, L’Delmah, Lotharn) zostaną otwarte na 20 minut przed rozpoczęciem biegu. Po uporaniu się z zapisami, około 22:05 wystartuje bieg.

W przypadku niejasności czy pytań prosimy o zgłaszanie się do organizatora (discord: Maupishon)

Poprzednia edycja: